• Formand



    • Sandra Lindevang Emig

      Sandra Lindevang Emig

      Valgperiode 01-05-2018 - 30-04-2020
      Relation Forælder i vuggestuen
  • Suppleant



    • Rebecca Noer

      Rebecca Noer

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2020
      Relation Forælder i vuggestuen og børnehaven
  • Forældrerepræsentant



    • Thomas Ziegler Johansen

      Thomas Ziegler Johansen

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i vuggestuen og børnehaven
    • Malene Sigrid Schmidt

      Malene Sigrid Schmidt

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i børnehaven
    • Sarah Linder Fischer

      Sarah Linder Fischer

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i vuggestuen
    • Maria Kærholdt Vallentin

      Maria Kærholdt Vallentin

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i børnehaven
      Beskrivelse Næstformand i områdebestyrelsen
    • Phillip Ingerslev Nolte

      Phillip Ingerslev Nolte

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i vuggestuen og børnehaven
    • Jeanette Vallin Worm-Hansen

      Jeanette Vallin Worm-Hansen

      Valgperiode 01-05-2019 - 30-04-2021
      Relation Forælder i vuggestuen
  • Pædagogrepræsentant



    • Charlotte Irene Brogaard Nielsen

      Charlotte Irene Brogaard Nielsen

      Valgperiode 01-05-2018 - 30-04-2020
      Relation Pædagog i vuggestuen
  • Lederrepræsentant



    • Gitte Anderskov Fischer

      Gitte Anderskov Fischer